Projekty UE

Znajomość angielskiego oknem na świat

Znajomość języka angielskiego jest obecnie niezbędną umiejętnością by korzystać i w pełni uczestniczyć w możliwościach jakie dają nowoczesne technologie i optymalne funkcjonowanie we współczesnym świecie. Dlatego też angielski jest umiejętnością kluczową na rynku pracy. Ale co począć gdy na którymś etapie naszej ścieżki edukacyjnej zabrakło czasu, chęci czy determinacji na przyswojenie tego jakże miłego dla ucha, nie tylko w piosenkach, języka?

Z pomocą przychodzą fundusze unijne, które udało się pozyskać szkole językowej King's School of English z Ostródy. Projekt "Znajomość angielskiego oknem na świat" ma pomóc niepracującym kobietom, które chcą nabyć lub podnieść swoje kompetencje językowe.

Zapraszamy zatem wszystkie niepracujące mamy do wzięcia udziału w całkowicie bezpłatnych szkoleniach językowych, które zwiększą szansę znalezienia ciekawej pracy.

Pierwszeństwo udziału w projekcie będą miały Panie, które samotnie wychowują dziecko, mieszkanki wsi lub nieznające w ogóle j. angielskiego.

Wszystkie dokumenty i formularze zgłoszeniowe można pobrać ze strony internetowej KSE: www.kingschool.com.pl i dostarczy? do biura projektu w Ostródzie przy ul. Przechodnia 4, tel. (89)6422569. Biuro Projektu otwarte w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00-16.00.

Do pobrania