Kadra

MGR

Peter Dowell

Brytyjczyk od 15 lat rezydujący w Polsce, absolwent Gatweek Uniwersity, kierunek literatura. Wykładowca licznych uczelni wyższych, właściciel szkoły językowej, egzaminator Cambridge Exams. Specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego głównie osób dorosłych w tym prowadząc zajęcia typu Business English, Marketing and Management, Hotel and Industry. Z zamiłowania poeta-amator oraz fan długich seansów filmowych.

MGR

Iwona Proc- Dowell

Nauczyciel mianowany języka angielskiego, absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, kierunek filologia angielska, kulturoznawstwa na Uniwersytecie Gdańskim oraz pedagogiki resocjalizacyjnej w Akademi Pedagogi Specjalnej w Warszawie. Współwłaściciell szkoły, koordynator pracy szkoły zarówno działalności komercyjnej jak i przy projektach finansowanych przez Europejski Fundusz Społeczny. Specjalizuje się w nauczaniu zarówno dorosłych jak i dzieci w oparciu o metodę komunikatywną. Interesuje się filmem, antropologią, muzyką alternatywną.

MGR

Dominika Świerzbin

Nauczyciel i tłumacz języka angielskiego. Absolwentka wydziału anglistyki Uniwersytetu Gdańskiego. Od wielu lat naucza języka angielskiego głównie pracowników firm ale też młodzież i dzieci. Przygotowuje do egzaminów maturalnych oraz zewnętrznych. Brała udział w wielu projektach unijnych. W King’s School uczy dorosłych oraz naszych najmłodszych. Interesują ją podróże, kulinaria, filmy, muzyka, jazda na nartach a ostatnio jest też młodą mamą. .

MGR INŻ.

Małgorzata Kowalczyk - Kuchmeister

Z zawodu mianowany urzędnik państwowy ze specjalizacją tłumacz resortowy Ministerstwa Finansów. Posiada Certificate of Proficiency in English oraz wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zarówno w kraju jak i na wyspach. Wspiera kadrę nauczycieli w King's School Of English od 2004 roku poprzez wykładanie języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w wieku 6-12 lat. Pracuje w oparciu o programy nauczania metodą Direct Kids oraz bazując na autorskich metodach nauczana.