O nas

Historia

King's School of English 1 Sp. z o.o. jest placówką zajmującą się nauczaniem języka angielskiego dzieci i doroslych. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy i instytucje.

Istniejemy na rynku od 10 lat. W procesie nauczania korzystamy z różnych metod i technik pracy w zależności od potrzeb. Wśród naszej wykwalifikowanej kadry są native speakerzy. Prowadzimy zajęcia zarówno w naszej placówce jak i w szkołach publicznych i w siedzibach zakładów pracy. Oferujemy usługi tłumaczeniowe. Od początku naszej działalności staramy się pozyskiwać środki unijne na prowadzone przez nas szkolenia językowe. Realizujemy również bloki językowe w projektach pisanych przez inne podmioty. Dotychczas największą popularnością cieszą się szkolenia językowe kadry gastronomicznej i hotelarskiej.

Podręczniki

 • DIRECT Method for English
  Direct Method for English to nowoczesne podręczniki do nauki języka angielskiego metodą bezpośrednią. Metoda bezpośrednia pozwala nauczyć się w atrakcyjny i przyjemny sposób tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: mówienie oraz rozumienie ze słuchu.
 • DIRECT Method for Teens
  Direct Method for Teens to nowoczesne słownictwo I ciekawe pytania uwzględniające zainteresowania młodzieży, przystępniejsza gramatyka, częste zmiany rodzaju aktywności zwiększające motywację I zaangażowanie słuchaczy. Bez względu na to, jaki jest Twój cel nauki, z pewnością osiśgniesz go z Direct Method for Teens.
 • DIRECT Kids
  Direct Kids o praktyczna nauka języka, która przebiega w sposób naturalny, dostosowany do możliwości poznawczych dziecka. Poprzez szereg prostych pytań i odpowiedzi dzieci uczą się całościowego używania struktur językowych, a duża dynamika zajęć sprawi, że mali uczniowie szybko nabywają umiejętności rozumienia z kontekstu. Direct Kids to zajęcia ,które dzieci uwielbiają!
 • DIRECT Bussines
  Podręczniki do biznesu w konwencji metody bezpośredniej, przeznaczone dla osób zainteresowanych zagadnieniami, takimi jak: promocja i reklama, marketing i zarządzanie, public relations, negocjacje, zarzadzanie zasobami ludzkimi, produkcja i konkurencyjność na rynku, struktury organizacyjne firm, strategia planowania, obsługa kredytów, akcje oraz wiele innych
 • DIRECT Advanced
  Podręczniki w konwencji metody bezpośredniej, rozwijający słownictwo, mówienie i pisanie na poziomie powyżej FCE. Przeznaczony dla osób, które chciałyby pozostawać w styczności z językiem, rozwijać swoje słownictwo i biegłość w posługiwaniu się językiem powyżej poziomu Upper-mediate, bez względu na to, czy planują zdawać egzamin CAE czy nie.
 • Bugs World 1,2,3 + zeszyt ćwiczeń (Wydawnictwo Macmillan)
  Książka ucznia zawiera audio CD z piosenkami, historyjkami i piosenkami. Zeszyt ćwiczeń przeznaczony jest dla klas 1-3, w których głównym celem lekcji jeęyka angielskiego jest komunikacja. Zawarte w nim ćwiczenia nie wymagają od dzieci umiejętności czytania i pisania.
 • Here's Patch the Puppy
  Kolorowy, dwupoziomowy kurs dla dzieci w wieku przedszkolnym (4-6 lat). Każda część przedstawia kilka przygód sympatycznego pieska Patcha opowiedzianych w formie piosenek, gier i zabaw. Here's Patch the Puppy stopniowo wprowadza proste zwroty i słownictwo, a duża liczba powtórek pozwala na ich skuteczne utrwalanie. Milutki piesek-pacynka ze swoją tekturową budą z pewnością zachęci dzieci do aktywnego udziału w lekcji. Zestaw zawiera CD z piosenkami, wierszykami oraz plakaty z naklejkami.

Misja

"Success is a lousy teacher. It seduces smart people into thinking they can't lose."

Bill Gates.

Do pobrania

Poniżej zamieszczamy Deklarację i Regulamin naszej szkoły. Zapoznaj się z nim a w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu:

Deklaracja i regulamin szkoły

Referencje i klienci